O společnosti

Bezpečnostní plomby společnost EUROSEAL a.s. vyrábí již 25 let. Za tuto dobu se podařilo vyvinout vlastní vysoce technicky vyspělé produkty, které splňují ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost. Plomby mají originální tvary a důmyslné technické řešení zabezpečení proti neoprávněné manipulaci a naleznou své uplatnění všude tam, kde je potřeba identifikovat pokus o otevření.

Společnost neustále pracuje na vývoji nových produktů a aktivně vyhledává moderní způsoby řešení potřeb svých zákazníků. Od počátku výroby prvních produktů udržujeme databáze značení pro jednotlivé zákazníky a zabraňujeme tak možnosti výroby duplicitních plomb.

Všechny vykonávané činnosti jsou podporovány pravidelně a důsledně udržovaným systémem managementu kvality dle normy ISO 9001 a managementu bezpečnosti informací dle normy ISO/IEC 27001. Kvalita a spolehlivost plomb je dále podtržena atestem Kriminalistického ústavu v Praze. Plomby jsou schváleny Generálním ředitelstvím cel pro zajištění zásilek na železnici a v nákladní automobilové dopravě. Společnost je držitelem celé řady průmyslových užitných vzorů a patentů. Produkty společnosti splňují mezinárodní normu pro kontejnerovou přepravu ISO PAS 17712.

V současnosti jsou plomby naší společnosti kromě ČR dodávány do několika desítek zemí celého světa.

Kromě bezpečnostních plomb vyrábíme, značíme a dodáváme také celou řadu bezpečnostních samolepek a bezpečnostních obálek. Také u těchto produktů zabezpečujeme maximální míru jedinečnosti výrobků s nadstandardním počtem bezpečnostních prvků.

V oblasti vývoje se zabýváme speciálními projekty, umožňujícími propojení zabezpečení nákladu s moderními aplikacemi detekujícími jeho polohu, pohyb a trasování (Check In).

EUROSEAL a.s.

Nevíte si rady?
Potřebujete pomoci?

Ceny, technické parametry a výběr zboží
s námi můžete kdykoliv konzultovat:

 +420 486 142 037

 euroseal@euroseal.cz


UPOZORNĚNÍ:
Pro slovenské zákazníky kalkulujeme a potvrzujeme objednávky v EUR.