Chráníme kamiony před útoky imigrantů

   

    Kvůli obavám o zdraví a životy českých řidičů kamionů přistupují přepravci k lepšímu zabezpečení svých vozidel. Reagují tak na čerstvé doporučení největšího českého sdružení automobilových dopravců Česmad Bohemia souvisejícího s útoky ilegálních imigrantů ve Francii. Nespokojují se s indikativní plastovou plombou, ale žádají vyšší stupeň zabezpečení.

    EUROSEAL a.s., jeden z mála výrobců plomb v Evropě, nabízí plomby vyšší bezpečnostní úrovně s ocelovým lankem a ocelové plomby na kontejnery. Ty odolají pokusům o náhodné vniknutí do nákladového prostoru bez použití speciálního nářadí.

    Lankové plomby se používají tradičně všude tam, kde je nutná vysoká ochrana. Mají jednoduchý, ale spolehlivý uzavírací mechanizmus umístěný v krytém pouzdře. Schválily je celní orgány po celém světě. Je to malá součástka s velkou přidanou hodnotou v poměru k ceně přepravovaného zboží a bezpečnosti řidičů.

    Na zhoršení bezpečnostní situace si stěžovali v minulých dnech zejména řidiči kamionů čekající na nalodění v Calais. Ilegální imigranti se tam podle Česmadu snažili "jakýmkoliv  způsobem dostat ukryti v kamionech přes kanál La Manche do Británie". Na kamiony naskakovali mnohdy i za jízdy, otevírali nákladová vrata a zkoušeli se ukrýt v nákladovém prostoru, na nápravách či rezervě. Vážnost situace nejlépe zachycují následující video.

Plombu s vyšší úrovní bezpečnosti typu ES 25/25

můžete objednat telefonicky na +420 486 142 036, emailem: euroseal@euroseal.cz nebo

na našem e-shopu.

 

 

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Phone.: (+420) 486 142 036-8
Mobil: (+420) 731 425 703
Fax: (+420) 486 142 060
Email: euroseal@euroseal.cz

Informace

Facebook

Rychlý kontakt


logo EU

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.
Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

© 2018 EUROSEAL a.s., All rights reserved

  • Česky | Deutsch | English | Spanish | Slovensky

( zavřít )


Registrace
Zapomenuté heslo

nákupní košík
Položek: 0 | 0,00 Kč