SLAVÍME 20 LET NA TRHU

Vážení obchodní partneři,

naše ryze česká společnost letos v květnu oslaví dvacáté výročí svého působení na trhu. Za dobu své existence se stala významným výrobcem a dodavatelem bezpečnostních plastových a kovových plomb, bezpečnostních plastových obálek a samolepek té nejvyšší kvality. V současnosti patří mezi přední dodavatele bezpečnostních plomb nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Od našich úplných začátků v roce 1995 se trh dynamicky proměňoval a my jsme se na tento proces snažili vždy reagovat. Již několik let má firma zavedený a pravidelně udržovaný certifikovaný systém managementu jakosti ISO 9001:2008. Nikdy nekončící proces inovací vyústil v nedávné době zavedením nového informačního systému, jehož součástí je systém interní kontroly duplicity výroby, který absolutně vylučuje možnost výroby identických plomb. Kvalita a spolehlivost našich výrobků je podtržena celou řadou atestů, mj. atestem bezpečnostní úrovně Kriminalistického ústavu v Praze.

Pro společnost EUROSEAL a.s. je v současnosti cílem nebýt pro klienty pouhým výrobcem, ale stát se především strategickým partnerem. Naše dvacetiletá historie je pro nás tím největším závazkem do budoucna. Důvěra a uznání zákazníků je našim největším úspěchem a současně největší výzvou a zodpovědností.

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň v uplynulých letech. Chceme pro Vás nadále rozšiřovat sortimentní nabídku produktů a zvyšovat kvalitu poskytovaného servisu. Jednoduše, uděláme vše, abychom pro Vás byli spolehlivým partnerem i v budoucnosti.

U příležitosti oslav 20 let existence firmy EUROSEAL a.s. jsme pro všechny naše zákazníky připravili malý dárek ­ DOPRAVNÉ ZDARMA po České republice na všechny objednávky bezpečnostních plastových a kovových plomb, bezpečnostních obálek a samolepek od 1000 ks zadané do 31.12.2015.

S úctou,
Váš EUROSEAL a.s.

 

20 let na trhu

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Phone.: (+420) 486 142 036-8
Mobil: (+420) 731 425 703
Fax: (+420) 486 142 060
Email: euroseal@euroseal.cz

Informace

Facebook

Rychlý kontakt


logo EU

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.
Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

© 2018 EUROSEAL a.s., All rights reserved

  • Česky | Deutsch | English | Spanish | Slovensky

( zavřít )


Registrace
Zapomenuté heslo

nákupní košík
Položek: 0 | 0,00 Kč