PLASTOVÉ PLOMBY s kovovou kleštinou

Plastové plomby typu ES s kovovou kleštinou se širokým spektrem využití jsou charakteristické jednoduchým způsobem uzavírání bez nutnosti použití nástrojů.

Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči chemickým látkám, extrémním teplotám a povětrnostním vlivům.

Konstrukční řešení uzávěru plomby, včetně použití kovové kleštiny, vylučuje možnost neoprávněné manipulace.

Nezaměnitelné značení prováděné řadou technologií zaručuje originalitu plomby a vytváří nezbytné předpoklady pro průkaznou kontrolu a evidenci vyrobených a použitých plomb. Konstrukční řešení uzávěru plomby vylučuje možnost neoprávněné manipulace.

Plastové plomby typu ES nabízíme v několika typových a rozměrových variantách. Nezaměnitelné značení, prováděné řadou technologií, zaručuje originalitu plomby a vytváří nezbytné předpoklady pro průkaznou kontrolu a evidenci vyrobených a použitých plomb.

Slouží k plombování bankovních a poštovních pytlů, cisteren a skříňových dveří u vozidel, kontejnerů v silniční a lodní přepravě, vstupních ochranných mříží skladů, ramp a oken, prostor se zvláštním režimem provozu a kontrolovaným vstupem, krytů a uzávěrů technických a jiných zařízení, beden se zbraněmi a skladů v působnosti armády a policie.

Nejprodávanějším typem plomby z této typové řady je plastová plomba ES 083.

Plomba vhodná pro aplikaci i do těch nejmenších otvorů. Plastová plomba ES 083 s kovovou kleštinou je vyrobena s polypropylenu. Její celková délka je 178 mm, pracovní 160 mm a minimální průměr aplikačního otvoru: 1,5 mm. Tuto plastovou plombu dodáváme standardně ve třech barvách - bílá, žlutá, modrá. Přesnou technickou specifikaci naleznete v našem e-shopu .

Plastovou plombu s kovovou kleštinou ES 083 objednávejte na našem e-shopu již od 2,30 Kč/1 ks.

 

V případě zájmu o náš sortiment plastových a kovových plomb, bezpečnostních obálek a bezpečnostních nálepek kontaktuje obchodní oddělení na emailu: euroseal@euroseal.cz nebo tel: (+420) 486 142 036 nebo (+420) 731 425 703.

 

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Phone.: (+420) 486 142 036-8
Mobil: (+420) 731 425 703
Fax: (+420) 486 142 060
Email: euroseal@euroseal.cz

Informace

Facebook

Rychlý kontakt


logo EU

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.
Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

© 2019 EUROSEAL a.s., All rights reserved

  • Česky | Deutsch | English | Spanish | Slovensky

( zavřít )


Registrace
Zapomenuté heslo

nákupní košík
Položek: 0 | 0,00 Kč