HomeO společnosti

O společnosti

Bezpečnostní plastové plomby společnost EUROSEAL a.s. vyrábí více než 20 let. Za tuto dobu se podařilo vyvinout vlastní vysoce technicky vyspělé produkty, které splňují ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost. Plomby mají originální tvary a důmyslné technické řešení zabezpečení proti neoprávněné manipulaci a naleznou své uplatnění všude tam, kde je potřeba zajistit identifikaci pokusu o otevření.

Společnost neustále pracuje na vývoji nových produktů a aktivně vyhledává moderní způsoby řešení potřeb svých zákazníků. Od vzniku společnosti udržujeme databáze značení pro jednotlivé zákazníky a zabraňujeme tak možnosti výroby duplicitních plomb.

Všechny vykonávané činnosti jsou podporovány pravidelně a důsledně udržovaným systémem managementu jakosti dle normy ISO 9001:2016 a managementu bezpečnosti informací dle normy ISO 27001:2014. Kvalita a spolehlivost plomb je dále podtržena atestem bezpečnostní úrovně Kriminalistického ústavu v Praze. Plomby jsou schváleny Ústřední celní správou pro zajištění zásilek na železnici a v automobilové dopravě.

V současnosti jsou plomby naší společností dodávány do více než 20 zemí Evropy. Kromě vlastních produktů společnost dodává v rámci výhradního obchodního zastoupení pro ČR a SR kovové plomby od firmy ONESEAL, které splňují požadavky celních orgánů USA na zabezpečení zásilek. Nabídka obsahuje také bezpečnostní obálky DEBATIN a bezpečnostní nálepky. Tyto produkty společnost EUROSEAL a.s. distribuuje v rámci smlouvy o zastoupení.

EUROSEAL a.s.

Nevíte si rady?
Potřebujete pomoci?

Ceny, technické parametry a výběr zboží
s námi můžete kdykoliv konzultovat:

 +420 486 142 037

 euroseal@euroseal.cz

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Certifikáty

TCert ISO 9001
TCert ISO / IEC 27001

Evropská unie
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.

Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.