BEZPEČNOSTNÍ PLOMBY NA CESTÁCH PO EVROPĚ

 

...čtěte o nás v „Logistice“

 

 

 

 

 

 

EUROSEAL a.s.

působí na trhu již od roku 1995. Za tuto dobu se podařilo vyvinout vlastní vysoce technicky vyspělé produkty, které splňují ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost. Naše výrobky mají originální tvary a důmyslné technické řešení zabezpečení proti neoprávněné manipulaci a naleznou své uplatnění všude tam, kde je potřeba zajistit identifikaci pokusu o otevření. Společnost neustále pracuje na vývoji nových produktů a aktivně vyhledává moderní způsoby řešení potřeb svých zákazníků.

Od vzniku společnosti udržujeme databáze značení pro jednotlivé zákazníky a zabraňujeme tak možnosti výroby duplicitních plomb. Všechny vykonávané činnosti jsou podporovány pravidelně a důsledně udržovaným systémem managementu jakosti dle ISO 9001:2009 a systémem managementu bezpečnosti informaci ISO 27001: 2014

Pokud se rozhodnete pro bezpečnostní plomby, obálky či samolepky společnosti EUROSEAL a.s., získáte tak špičkový produkt a nadstandardní servis, kde samozřejmostí jsou rychlé dodací lhůty.

 

Časopis LOGISTIKA

odborný logistický časopis, přinášející ucelený přehled o vývoji logistiky. Poskytuje příležitost výrobcům a poskytovatelům služeb nabídnout technické prostředky, informační a řídicí technologie, přepravní, spediční a další logistické služby. Časopis LOGISTIKA je určena především pro management firem a odborníky, kteří rozhodují o systémovém i doplňkovém řešení úkolů souvisejících s pohybem materiálu, zejména z odvětví dopravy, velkoobchodu a strojírenství. Vydavatel Economia a.s.

 

 

 

 

 

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Phone.: (+420) 486 142 036-8
Mobil: (+420) 731 425 703
Fax: (+420) 486 142 060
Email: euroseal@euroseal.cz

Informace

Facebook

Rychlý kontakt


logo EU

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.
Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

© 2019 EUROSEAL a.s., All rights reserved

  • Česky | Deutsch | English | Spanish | Slovensky

( zavřít )


Registrace
Zapomenuté heslo

nákupní košík
Položek: 0 | 0,00 Kč