Bezpečnostní plastové obálky

Bezpečnostní plastové obálky DEBASAFE prodává a distribuuje na českém trhu společnost EUROSEAL a.s. jako výhradní zástupce německé společnosti Anton DEBATIN GmbH. Bezpečnostní plastové obálky DEBASAFE patří k tomu nejlepšímu, co světový trh v oblasti zajištění zásilek nabízí.

A v čem jsou naše obálky jedinečné?

Nabízíme uzávěr, který nejen lepí

Aby obálka byla opravdu bezpečná, tak musí zamezit nedovolenému otevření nejen svou mechanickou pevností, ale musí také odolat různým druhům otevření a tyto pokusy nevratně identifikovat. Speciální patentovaný uzávěr nabízí hned tři identifikátory, reaguje na vyšší teplotu (pára, plamen), identifikuje pokus otevření zmrazením a nevratnou změnu způsobí také použití chemikálie (alkohol nebo rozpouštědlo).

S námi je vaše zboží v bezpečí

Zasíláte nejrůznější zboží vašim zákazníkům? Potom jistě oceníte naše bezpečnostní řešení. Základním bezpečnostním prvkem je identifikace neoprávněného vniknutí mechanickým narušením. Folie obálky se při mechanickém porušení nevratně zkroutí. Na první pohled je rozpoznatelné, že došlo k pokusu o neoprávněnou manipulaci se zásilkou. Naše obálky zahrnují celou řadu další identifikačních prvků – vhodně zvolená tloušťka materiálu, číslování, čárový kód, zesílené spoje atd.

Zrychlíme vaše zásilky

Použití našich bezpečnostních a plastových obálek je velmi rychlé a snadné. Není potřeba žádných lepidel ani jiných nástrojů. Vložíte zasílaný předmět do obálky, odtrhnete ochranu lepidla a to je vše. Zásilka je připravena k odeslání během několika vteřin. Pole pro popis je speciálně matný povrch, který umožňuje snadný popis běžnými psacími potřebami. Na obálku je možné také lepit standardní etikety přepravců.

Uplatníme se všude

Naše obálky lze použít všude tam, kde je třeba ochránit obsah přepravované zásilky, např. ve finančním sektoru – banky, směnárny, ve zdravotnictví – lékárny, laboratoře, ve státní správě, v obchodech, v zemědělství, v dopravě, v internetových a zásilkových obchodech.

„Ušijeme“ Vám obálku na míru

V případě, že si nevyberete z naší standardní nabídky bezpečnostních plastových obálek, zhotovíme Vám bezpečnostní plastovou obálku „na míru“. Je možno zvolit rozměr obálky – min. 10 x 10 cm, max. 60 x 60 cm, způsob a úroveň bezpečnostního zajištění, typ uzávěru, potisk, způsob značení, funkční doplňky jako např. kapsa na přepravní dokumenty, útržky o potvrzení převzetí, výseky pro držadla, mikroperforace apod.

Naše bezpečnostní plastové obálky můžete objednávat přímo na e-shopu EUROSEAL a.s. nebo  kontaktuje obchodní oddělení na emailu: euroseal@euroseal.cz nebo tel: (+420) 486 142 036 nebo (+420) 731 425 703.

EUROSEAL a.s.

Majakovského 651/13
460 06 Liberec
Czech Republic

Phone.: (+420) 486 142 036-8
Mobil: (+420) 731 425 703
Fax: (+420) 486 142 060
Email: euroseal@euroseal.cz

Informace

Facebook

Rychlý kontakt


logo EU

EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

V roce 2013 proběhla ve společnosti EUROSEAL a.s implementace nového informačního systému.
Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

© 2018 EUROSEAL a.s., All rights reserved

  • Česky | Deutsch | English | Spanish | Slovensky

( zavřít )


Registrace
Zapomenuté heslo

nákupní košík
Položek: 0 | 0,00 Kč